Alibey Adası Evden Eve Nakliye

Alibey Adası Dayı bey Taşımacılık, Evden Eve Nakliye, Sigortalı, Asansörlü Taşımacılık

Alibey Adası Asansörlü, Sigortalı, Evden Eve Taşımacılık
Alibey Adası Uygun Fiyatlı, Kaliteli Hizmet Veren Nakliye Firması.
Alibey Adası Sorunsuz Taşımacılık.
Alibey Adası açtığımız şubeyle Alibey Adası ve Tüm Türkiye’ye Hizmet Vermekteyiz.

Dayı bey taşımacılık Alibey Adası asansörlü, marangozlu, ambalajlı, sigortalı, k3 yetki belgeli, uzman personeliyle evden eve taşımacılık nakliye hizmetiniz kapalı kasa araçlarımızla en iyi ve en hızlı şekilde adresten alıp yeni adresinize titiz bir şekilde taşımaktadır. Dayıbey Taşımacılık Evden eve nakliye işini en iyi şekilde yerine getiren ender firmalardan birisidir. Eşyanızı kendi eşyamız gibi taşıyoruz.


Alibey Adası Dayıbey Taşımacılık Şubesi İletişim Bilgileri: İletişim;

Dayıbey Taşımacılık İnşaat Emlak Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, Alibey Adası Şubesi

Telefon No: 0 266 374 33 63

Gsm No : 0 533 092 14 62

Adres:SOĞANYEMEZ MAHALLESİ AZERBAYCAN BULVARI NO:30/D Alibey Adası

E-mail Adresi: info@dayibeytasimacilik.com.tr


Değerli Müşterilerimiz Geniş Kapalı Araçlarımızla Eşyalarınızı Hasarsız Bir Şekilde Taşımaktayız. Mobilyalarınız Usta Marangozlarımızla Özenle Sökülür Numaralandırılır Paketlenir daha sonra yeni adresine aynı şekilde montajı yapılır. Müşteri Memnuniyetini Göz Önünde Bulundurarak, İşimizi Yapmakta Olup ve Hizmetimizi Vermekteyiz. Geniş Filolu Araçlarımızla Anlaştığımız, Saatte Kapıya Yanaşıp İşimizin Başına Geçmekteyiz. Eşyalarınızı Geniş Kapsamlı Servis Anlayışımızla Yeni Yerleşim Yerinize En Dikkatli, Güvenli ve Kolay Şekilde Ulaştırmayı Garanti Ediyoruz. Siz müşterilerimizin eşyaları bizim için çok önemlidir eşyalarınızı kendi eşyamızmış gibi önem vererek ambalajlıyoruz ve gerektiği yerde asansör kurarak eşyalarınızı kolay titiz ve güven içerisinde kolay pratik hızlı bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız.


Evden Eve Taşıma

Edremit Körfezi ve çevresinde size en uygun şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları ile en kaliteli ev taşıma hizmetini sunuyoruz. Dayıbey evden eve nakliyat kurumsal yapıya sahip profesyonel ve güvenilir taşıma şirketidir. Ev eşyanız Türkiye’nin tüm illerine ve ilçelerine sorunsuz şekilde taşınır.

Ofis, Büro Taşımacılığı

Ofis taşımacılığı hizmetleri ile de kalitesinden ve güvenilirliğinden ödün vermeden Planlı, Programlı, Evraklarınızı Cihazlarınızı koruyarak, İstenen vakitte tam zamanında tüm ofis malzemelerinizi titizlikle taşımaktadır.İşyerinizdeki tüm belge dosya ve malzemeler güvenli şekilde yeni işyerinize taşınır.

Kurumsal Nakliyat

Kurum, Hastane, Banka, Şirket, Fuar katılımcıları bizi tercih ediyor. Birçok referansa sahip olan firmamız ile taşıyacağınız malzeme ve ekipmanlarınız yeni yerlerine sorunsuz şekilde ulaşacaktır. Önceden taşınacak eşyalar hakkında rapor hazırlayan eksperlerimiz taşıma bütçe planını da hazırlayarak sizlere sunmaktadır.

Araç ve Ekipman Temini

Araç, Asansör ve taşıma ekipmanı talebinde bulunan müşterilerimize de araç gereç desteği sağlamaktayız. Ayrıca Üye olduğumuz nakliye platformlarıyla güvenliğinden emin olabileceğimiz bölgemize gelen, geriye boş dönmek istemeyen araçlarda uygun fiyatlı olarak müşterilerimize hizmet olarak sunulmaktadır.

Dayıbey Taşımacılık, Evden Eve Nakliyat'a Hoşgeldiniz.


Evden Eve Nakliyat alanında uzman çalışanları ve araçlarıyla gelen tüm nakliyat hizmet işlerini en iyi şekilde yapmaya her zaman hazırdır.
Her Taşınmamız Kendi Taşınmamızdır. Eşyanıza eşyamız gibi özenle taşıma işlemi uygulayarak size sigortalı nakliyat hizmeti sunuyoruz.


K3 Belgeli, Limited Şirket Garantisi


Balıkesir Edremit’in ilk K3 belgeli evden eve nakliyat şirketi olarak tüm Türkiye’ye taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Sunmuş olduğumuz taşımacılık hizmetlerini alanında uzman çalışanlarımız ile gerçekleştirmekteyiz. Çalışanlarımızın tamamı en az 5 yıllık sektör deneyimine sahiptir. Dayıbey Nakliyat Ailesi Çalışanları Taşınma İşinde Kesinlikle Yabancı Personel Çalıştırmaz. Tüm Çalışanlarımız Firmamızın Kendi Kadrolu Personelinden Oluşmaktadır.


Eşya Paketleme Hizmeti


Paketleme işlemlerinde amatör veya korsan firmaların kullanmış olduğu pis battaniyeler, çöpten toplanmış kutular tarafımızdan tercih edilmektedir. Ambalajlama yapılırken kullanılmamış ambalajlama malzemesi kullanılarak eşyalarınızın hiçbir şekilde zarar görmemesi için gerekli paketleme tarafımızdan yapıldıktan sonra taşımacılık işlemleri gerçekleştirilmektedir.


Sigortalı Taşımacılık


    Evden eve nakliyat hizmetlerimiz taşıma sigortalıdır. Şehirlerarası evden eve nakliyat ve ofis taşıma hizmetini size uzman kadrolarla, ambalajlı, sigortalı, marangozlu ve asansörlü olarak sunmaktayız.Firmamızın Çalışma Prensipleri

Kaliteli ve itinalı taşımacılık tüm taşıma işlerinizde iş ayrımı yapılmadan uygulanır. Bizim zamanımız çok değerli olduğundan zaman kavramına önem vermekteyiz. Müşterimize söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizde oluruz. Dayıbey Taşımacılık Logolu şirketimize ait araçlarla size hizmet sunuyoruz. Dayıbey Taşımacılık şirketi kalitesini daima yüksek tutar. Size en iyi hizmeti verebilmek için tüm imkanlarını seferber eder. “SORUNSUZ TAŞIMACILIK” sloganıyla ilerleyen Dayıbey Taşımacılık, taşıma esnasında oluşan tüm zarar ve ziyanınızı karşılar. Kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz profesyonel, güvenilir ve güler yüzlü ekiplerle size hizmet veriyoruz. Taşıma hizmeti sunan ekipler tek tip kıyafetlerle ev ve ofis taşıma hizmeti sunarlar. Yeniliğe ve gelişmeye önem veren Dayıbey Taşımacılık, teknolojik tüm gelişmeleri takip ederek envanterine ekler. Size son model araç ve asansörlerle hizmet sunar. Dayıbey Taşımacılık şirketi müşteri memnuniyetine dayalı bir çalışma yapar. Taşıma günü oluşacak tüm sorunları önceden düşünür ve çözer. Taşıma esnasında oluşabilecek her türlü sorunu çözebilecek ekip ve ekipmana sahiptir. Dayıbey Taşımacılık ekspertizleri ev veya iş yerinizi inceler ve size yapabileceği işin sözünü verir. Taşıma günü verdiği sözden fazlasını yapar eksiğini yapmaz. Şirketimiz size taşıma personeli ile muhatap etmez. Tüm taşıma işlerinizi takip eden üst düzey yönetici ile muhatap olursunuz. Dayıbey nakliyat şartlar ne olursa olsun, bilgilerinizi 3. kişilerle paylaşmaz. Gizlilik firmamızın temel prensibidir. Firma elemanlarımız kişilerin özel durumlarına karışmaz. Saygı çerçevesinde işini yapar. Firmamız sizin tüm haklarınıza saygı gösterir. Taşımayla ilgili sizin tüm haklarınızı korur. Nakliye hizmetini sorunsuz şekilde almanız için işin sonuna kadar titiz bir çalışma sergiler.


Neden Dayıbey Taşımacılık?

Günümüzde insanlar nakliye sektöründe çaresiz hale getirilmiştir. İnsanlar belgesiz, sözleşmesiz, firmasız, eski araçlarla, evinize sokmaya güvenemeyeceğiniz insanlarla, tutulmayan sözlerle mağdur edilmişlerdir. Dayıbey Taşımacılık bu algıyı yıkmak için taşımacılık sektörüne girmiştir. Yenilikçi taşıma anlayışımızla, yaptığımız kaliteli işlerle insanların kalbinde taht kurduk. Biliyoruz ki iyi yapılan her işin ve emeğin bir ödülü olur. Bizimde ödülümüzü halkımız verdi. Nakliye sektöründe başta Edremit Körfezi, İstanbul, Ankara ve Bursa olmak üzere tüm illerimizde zirveye oturduk. Dayıbey Taşımacılık Ltd Şti. Ofis ve evden eve taşıma işlerinizde en büyük destekçinizdir. Taşıma gününden önce ekspertizimiz ev veya iş yerinizi inceler. Sizlerle anlaşma yapılan şartlara uyarak sözleşmede belirtilen gün ve saatte adresinizde olur. Taşıma günü ambalaj malzemesi, uygun boyutta aracı, yeterli elemanı ve binanıza kurulabilen taşıma asansörüyle adresinizde olur, eşyanız özenle paketler güvenli bir şekilde araçlara yükler ve yeni adresinize itinayla yerleştirir. Tedbiri elden bırakmayan firmamız uzman ve profesyonel kadrolarla nakliye işinizi en iyi şekilde yapar. Memnuniyetiniz, memnuniyetimizdir.


Müşterilerimizin Dayıbey Taşımacılık Hakkında Söyledikleri